• Czerwcowe propozycje działań zespołu UNICEF

• 04.06.2020 22:17
          • Szanowni Państwo,
            Z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy w stanie realizować zaplanowanych w Przewodniku dla Klubu Szkół UNICEF działań Zespół UNICEF przygotował dla nas specjalny pakiet materiałów /w załączniku/, zawierający kilka propozycji dla dzieci i młodzieży, jak wykorzystać ten czas spędzony w domu w pożyteczny, ale i przyjemny sposób.
          • Szanowni Państwo, Drodzy Koordynatorzy Klubu Szkół UNICEF

• 01.04.2020 12:50
          • Mamy nadzieję, że Państwo i Państwa najbliżsi pozostają w zdrowiu. Wyjątkowa sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy dotyka nas wszystkich i dla każdego z nas stanowi wyzwanie. Jesteśmy świadomi, że odnalezienie się w nowym trybie pracy nie jest proste – ani dla Państwa jako nauczycieli, ani dla Uczniów i ich rodzin. Warto jednak pamiętać, że najbliższe tygodnie to wyjątkowa okazja, aby zrobić coś ważnego dla siebie, najbliższej społeczności i świata.
          • „Dwójka” we Wszystkich Kolorach Świata

• 14.02.2019 11:27
          • W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość? Odpowiedź jest oczywista! Wystarczy udział w ogólnopolskiej kampanii UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. Jest to globalny projekt edukacyjny UNICEF wspierany przez Majkę Jeżowską, Ambasadora Dobrej Woli.