• Uwaga! Konkurs!

• 06.10.2018 11:58
      • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy we współpracy z ks. Andrzejem Midurą ogłaszają konkurs na prezentację multimedialną pt. "Jak dobrze pomagać..." - życie i działalność Ireny Sendlerowej.
      • Cele konkursu:
        - zapoznanie młodzieży z postacią Ireny Sendlerowej,
        - uwrażliwienie młodych ludzi na tragiczne losy dzieci w czasie II wojny światowej,
        - Irena Sendlerowa i jej współpracownicy - symbole odwagi i heroizmu,
        - umiejętność wyboru i selekcji różnych źródeł informacji,
        - zmotywowanie młodzieży do indywidualnej, estetycznej i ambitnie wykonanej pracy.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.

Z każdej szkoły do konkursu może się zgłosić maksymalnie 5 osób.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajduje się na stronie http://www.nidzica.naszabiblioteka.com

Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie prezentacji multimedialnej.
        Prezentacja powinna być nagrana na CD lub DVD i wykonana w programie Microsoft Power Point (z rozszerzeniem nazwy .ppt lub .pptx). Jako nazwę pliku należy wpisać swoje imię i nazwisko.
        Wymagana ilość slajdów max. 20 (objętość pliku do 300 Mb)
        Informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Biblioteki pod numerami tel. 89 625 20 57 lub 89 625 24 14

Terminy: Chętnych do udziału w konkursie (wraz z opiekunem) prosimy o zgłaszanie się do dnia 26 października 2018 r. do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nidzicy, ul. Zamkowa 2

Chętni do udziału w konkursie proszeni są o zgłaszanie się do p. Małgorzaty Rydzewskiej i p. Piotra Kościjańczuka