• Gminny Konkurs Wiedzy „100 lat! Wolnej i niepodległej Ojczyzny.

• 18.11.2018 18:18
      • Regulamin Gminnego Konkursu Wiedzy „100 lat! Wolnej i niepodległej Ojczyzny.
      • Regulamin Gminnego Konkursu Wiedzy „100 lat! Wolnej i niepodległej Ojczyzny”

1. Termin i miejsce konkursu:
        5 grudnia 2018r., godz. 9.00
        Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy
        ul. Barke 3
        2. Cele:
        - kształtowanie wśród dzieci i młodzieży wrażliwości na wartości patriotyczne
        - rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ziemi ojczystej
        - kształtowanie postaw patriotycznych dzieci i młodzieży
        - upamiętnienie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
        3. Organizator:
        Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy
        4. Adresaci:
        Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej Szkół Podstawowych Gminy Nidzica – każda placówka typuje 2 przedstawicieli.
        5. Zasady uczestnictwa:
        Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie zgłoszenia zawierającego dane przedstawicieli reprezentujących placówkę oraz oświadczeń o przetwarzaniu danych osobowych do 30 listopada 2018r. na adres organizatora.
        6. Zakres materiału:
        Ogólne wiadomości  związane ze Świętem Niepodległości w tym znajomość hymnu narodowego oraz symboli narodowych.

Osoby odpowiedzialne:
        Dorota Kosińska, Anna Łukaszewska, Natalia Dreger

KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU
        „100 lat! Wolnej i niepodległej Ojczyzny”

Termin konkursu: 5 grudnia  2018 r. – godz. 900

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa placówki

Imię i nazwisko opiekuna

1.

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Nidzicy, danych osobowych mojego małoletniego dziecka – uczestnika konkursu „100 lat! Wolnej i niepodległej Ojczyzny”.

…………………………………………………………….

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na nieodpłatne utrwalenie, wykorzystanie i rozpowszechnianie przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Nidzicy wizerunku mojego dziecka w formie fotografii lub innych form utrwalania wizerunku dla celów związanych z promocją działalności szkoły.

…………………………………………………………….

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego