Samorząd Uczniowski „Dwójki” pamięta o Dniu Edukacji Narodowej

22.10.2020 12:19
          Dnia 13.10.2020r. przedstawiciele braci uczniowskiej nidzickiej „Dwójki” przygotowali słodką niespodziankę dla dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Wybory uzupełniające do Zarządu SU

12.10.2020 23:06
          6 października 2020 r. odbyły się wybory uzupełniające do Zarządu SU. O dwa wolne miejsca ubiegało się czterech kandydatów, którzy zdobyli następującą liczbę głosów:
          Błaszczyk Franciszek     - 178 głosów
          Idzikowska Natalia    - 168 głosów
          Łukaszewska Aleksandra    - 221 głosów
          Urbanowicz Julia    - 213 głosów.

Dzień kobiet

09.03.2020 11:15
          Co prawda dzień później, ale równie serdecznie uczciliśmy w szkole święto wszystkich pań - zarówno tych dużych, jak i tych zupełnie malutkich. Szykowni panowie: Sebastian, Szymon i Krzysztof, reprezentujący męską część Samorządu uczniowskiego wręczyli każdej białogłowie słodki upominek z życzeniami wszystkiego najlepszego.

Samorządowe walentynki

20.02.2020 21:01
          Samorząd uczniowski zorganizował 14 lutego ogólnoszkolną zabawę taneczną, podczas której rozdawane były okolicznościowe kartki walentynkowe dla tych, którzy tego dnia okazali się ich adresatami.

Bądź bezpieczny w sieci!

11.02.2020 20:59
          11 lutego 2020 r. po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. DBI jest obchodzony na całym świecie. Jego głównym celem  jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa w sieci oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.