Nasze cheerleaderki w TVP 3 Olsztyn

08.03.2020 20:55
        Iga i Aneta oraz pani Dorota wystąpiły w porannym programie TVP 3 Olsztyn pt. "Pytanie na śniadanie".

Kolejny ogólnopolski sukces naszych cheerleaderek

08.03.2020 20:52
        W miniony weekend (28 lutego - 1 marca 2020 r.) odbył się  kolejny konkurs tańca nowoczesnego o randze ogólnopolskiej,  który przyniósł  wysokie osiągnięcia dziewczętom tanecznych grup ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Piękna hala, muzyka, różnobarwne stroje i pompony oraz radosne nastroje  towarzyszyły podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Artystycznych „MOC TAŃCA” w Kosakowie.

Sukcesy naszych cheerleaderek podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Białymstoku

08.03.2020 20:50
        W sobotę 15 lutego nidzickie cheerleaderki wzięły udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Scenicznego i Sztuki Baletowej „Piruet” w Białymstoku. Nasze utalentowane dziewczynki z „Dwójki” zaprezentowały się  wyśmienicie  i wytańczyły  I, II oraz III miejsce  w swoich kategoriach wiekowych. Grupa GWIAZDECZKI (najmłodsza) zdobyła II miejsce – Zuzanna Adamczyk, Lena Cupała, Agata Danelczyk, Marysia Fersz, Nadia Jaworska, Nikola Jaworska, Maja Kuźbik, Zuzanna Majer, Zuzanna Nowak, Kornelia Pszczółkowska, Zuzanna Zalewska.

Pomogłyśmy osiągnąć sukces piłkarzom Dwójki Nidzica

08.03.2020 20:49
        W sobotę 14 grudnia 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy odbył się półfinałowy turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w roku 2012 w kategorii „Żak”. Zawody swoimi występami ubarwiły nasze cheerleaderki, pod kierunkiem pani Doroty Kosińskiej.

Andrzejki - listopad 2019

08.03.2020 20:45
        Dzisiaj, tj. 29 listopada Samorząd uczniowski naszej szkoły zorganizował zabawę andrzejkową. Wśród atrakcji przygotowanych na tę okoliczność znalazły się andrzejkowe wróżby - wróżenie z lanego przez klucz wosku i przebijanie serc szpilką w celu trafienia w imię wywróżonej sympatii. Nie obyło się oczywiście bez tańców. Tutaj niezawodne były nasze cheerleaderki.
        Zarówno grupa starsza, jak i młodsza rozkręciły publikę, która włączając się do wspólnych zajęć warsztatowych wykonywała z tancerkami różnorodne elementy taneczne.