Występ cheerleaderek w projekcie "Folklorica"

08.03.2020 20:43
        Nasze młodziutkie tancerki zaprezentowały swoje spore umiejętności podzcas pierwszego dnia wizyty gości ze szkół uczestniczących w "erasmusowym" projekcie "Folklorica".

Wojewódzka konferencja szkół promujących zdrowie

08.03.2020 20:40
        Gościliśmy uczestników wojewódzkiej konferencji szkół promujących zdrowie. Przyjechali do nas nauczyciele z kilkunastu szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu naszego województwa. Gościem głównym i jednocześnie współorganizatorem spotkania była pani Anna Zdaniukiewicz, starszy wizytator Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Podczas spotkania, mającego roboczy charakter zaprezentowały się nasze cheerleaderki.

Zielona szkoła w Jantarze

08.03.2020 20:38
        Wyjazdy na zieloną szkołę uczniów Dwójki to już tradycja. W połowie października 2019 r. 50 dzieci wraz z opiekunami wyruszyło do nadmorskiej miejscowości Jantar. Wyjazd obfitował w różnorodne zajęcia, począwszy od warsztatów w terenie pt. „Fauna Morza Bałtyckiego”, przeprowadzonych przez wolontariusza Błękitnego Patrolu, poprzez dyskotekę z konkursami, warsztaty taneczne, zabawy integracyjne w kilku blokach tematycznych, gry nocne, aż po warsztaty bursztynnicze, gdzie uczestnicy własnoręcznie wykonywali pamiątki.

Dzień otwarty w naszej szkole 28 03 2019

08.03.2020 20:36
        Foto-relacja z dnia otwartego naszej szkoły.

Cheerleaderki z Dwójki z kolejnymi sukcesami

08.03.2020 20:35
        Nidzickie tancerki ze Szkoły Podstawowej Nr 2 odniosły kolejny sukces na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego „City of Dance” w Białymstoku. Podczas festiwalu wystąpiło ponad 500 tancerzy z całej Polski, którzy od rana, do późnych godzin popołudniowych prezentowali swoje umiejętności.