Sukcesy naszych tancerek w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Elblągu

08.03.2020 20:32
        Cheerleaderki z V Mistrzostw Polski w Tańcu Nowoczesnym „Żuławy Dance Project” powróciły ponownie z najwyższymi nagrodami. Wśród miłośników tańca z całej Polski było 27 tancerek z naszej placówki. Taniec, energia i niesamowite emocje. To wszystko można było zobaczyć podczas tego turnieju. Od rana, do późnych godzin popołudniowych swoje umiejętności prezentowali tancerze z różnych grup wiekowych.

Szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019

21.02.2019 21:36
        Nasze cheerleaderki wzięły przyłączyły się do akcji Samorządu uczniowskiego i wzięły udział w szkolnym finale Orkiestry.

Mikołajki na sportowo

21.02.2019 21:15
        Dnia  7 grudnia 2018 r. w Nowym Mieście Lubawskim uczennice  szkoły podstawowej nr 2  w Nidzicy w składzie: Łukaszewska Aleksandra, Galicka Aneta, Potapiuk Iga, Ściślewska Nikola, Kozicka Pola, Dreger Aleksandra, Mydlarz Wiktoria, Gontarz Aleksandra, Wierzbicka Martyna, Kozłowska Alicja, Kryszczyńska Alicja, Szczepkowska Zuzanna, Leszczyńska Maja, Czubak Magdalena, Bandurska Emilia, Wiśniewska Emilia, Jaguszewska Zuzanna, Jastrzębowska Aleksandra i Wasiłowska Wiktoria pod opieką pani Doroty Kosińskiej i pani Beaty Wareckiej, wzięły udział w pilotażowym projekcie  identyfikacji talentów sportowych zorganizowanym przez  Szkolny Klub Sportowy.

Podwójny ogólnopolski sukces naszych cheerleaderek

21.02.2019 21:09
        Ogólnopolski Festiwal Tańca Scenicznego i Sztuki Baletowej „PIRUET” to wielka gala sztuki baletowej i scenicznej, który odbył się w Choroszczy. Tancerki z grup „Malinki” i „Czaderki” wspaniale rozpoczęły kolejny sezon. Z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca dziewczynki przywiozły cenne trofea, zajmując  wysokie II miejsca na podium.

Zwycięstwo cheerleaderek z nidzickiej Dwójki w ogólnopolskim turnieju tańca

21.02.2019 21:20
        W sobotę 24 lutego 2018r.w Elblągu odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „ŻUŁAWY DANCE PROJECT ” 2018. Turniej trwał cały dzień, gdzie można było oglądać popisy 110 tancerzy z całej Polski.